Aktualności

15 stycznia 2024

Już niebawem startuje nabór do konkursu stypendialnego Rafał Brzoska Foundation

Zbliża się najbardziej emocjonujący dla naszego zespołu czas w roku – start konkursu stypendialnego Rafał Brzoska Foundation! Za nami już dwie rekrutacje, więc dobrze wiemy, jak ekscytujące i wymagające jest to wyzwanie. Co roku spływają do nas setki zgłoszeń od zdolnej młodzieży z całej Polski, a nawet ze świata. Każde z nich jest drobiazgowo analizowane przez zespół fundacyjny oraz przez mentorów, którzy służą nam swoją ekspercką wiedzą. Końcowa decyzja leży jednak zawsze w rękach Prezesa i v-ce Prezeski Rafał Brzoska Foundation, Rafała Brzoski i Omeny Mensah. To oni – po serii intensywnych i indywidualnych spotkań rekrutacyjnych – wybierają młodych ludzi, do których trafiają granty.

W tym roku startujemy już 1 lutego! Na stronie www.rafalbrzoskafoundation.org. pojawi się wtedy formularz aplikacyjny on-line, w którym kandydaci będą mogli podawać wymagane informacje i załączyć dokumenty, między innymi esej, film lub prezentację przedstawiające potencjał, aspiracje i osiągnięcia naukowe oraz eksperckie rekomendacje uzyskane od osób współpracujących lub mentorujących kandydatkę lub kandydata.

Wszystkich zainteresowanych naszym konkursem stypendialnym zapraszamy do udziału w tegorocznym naborze. Formularz aplikacji będzie można złożyć między 1-29 lutego (do godz. 23:59) 2024 roku.