Aktualności

20 kwietnia 2024

Start naboru do konkursu stypendialnego Rafał Brzoska Foundation!

Z radością informujemy, że w kwietniu 2024 r. rozpoczniemy rekrutację do nowego konkursu stypendialnego Rafał Brzoska Foundation. Jesteśmy jak co roku gotowi na przyjęcie setek zgłoszeń od zdolnej młodzieży z Polski i spoza jej granic. Wraz z zespołem ekspertów i mentorów będziemy analizować wnioski, mierząc się z niezwykle trudnym wyzwaniem, bo wybór nielicznych spośród tak wielu niezwykłych jednostek to wielka odpowiedzialność. Dlatego też w końcowej fazie rekrutacji zawsze możemy liczyć na wsparcie Prezesa i Wiceprezeski Rafał Brzoska Foundation, Rafała Brzoski i Omeny Mensah. To do nich należy ostateczna decyzja, która zapada po spotkaniach z finalistami rekrutacji. 

W tygodniu 22-28.04 na stronie www.rafalbrzoskafoundation.org. pojawi się formularz aplikacyjny on-line, w którym kandydaci będą mogli podawać wymagane informacje i załączyć dokumenty, między innymi esej, film lub prezentację przedstawiające potencjał, aspiracje i osiągnięcia naukowe oraz eksperckie rekomendacje uzyskane od osób współpracujących lub mentorujących kandydatkę lub kandydata.

Zapraszamy do śledzenia nas na kanałach w mediach społecznościowych i na stronie internetowej, a następnie do udziału w konkursie. Czekamy na Was!